PRODEJ ORIGINÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ - LIMITOVANÁ EDICE (PSLE)

PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE TOSKÁNSKO 2011 / TUSCANY 2011  (PSLE - EDICE MLHY / FOGS EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2013 / CZECH SWITZERLAND 2013  (PSLE - EDICE MLHY / FOGS EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2013 / CZECH SWITZERLAND 2013  (PSLE - EDICE ZÁPADY / SUNSET EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - LOGO 1PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - LOGO 2PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - AUTORSKÝ ŠŤÍTEKPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - CERTIFIKÁTPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 RUDÁ / VENICE CARNIVAL 2011 RED  (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 MASKA / VENICE CARNIVAL 2011 MASK  (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 ZLATÁ / VENICE CARNIVAL 2011 GOLD  (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 MODRÁ / VENICE CARNIVAL 2011 BLUE  (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 BÍLÝ / VENICE CARNIVAL 2011 WHITE  (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 SÉPIA / VENICE CARNIVAL 2011 PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - GATČINA 2014 / GATCHINA 2014  (PSLE - EDICE NÁMĚSTÍ / SQUARES EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - PETROHRAD 2014 / PITER 2014 MORNING (PSLE - EDICE MĚSTA / CITIES EDITION) PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - PETROHRAD 2014 PALÁCOVÝ MOST / SAINT PETERSBURG 2014 PALACE BRIDGE (PSLE - EDICE MĚSTA / CITIES EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - PETROHRAD 2014 DVORCOVÝ MOST / SAINT PETERSBURG 2014 DVORTOSVIY BRIDGE (PSLE - EDICE MĚSTA / CITIES EDITION)PSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE - KYRGYZSTÁN IRDYK 2010 ÚSMĚV / KYRGYZSTAN IRDYK 2010 SMILEPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICEPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICEPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICEPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICEPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICEPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICEPSLE - PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE
 
Petr Strbačka – fotografie originální, limitované, signované umělecké edice.
 
     Ačkoliv jsem neplánoval nikdy své fotografie prodávat, tak mne velmi těší, že se Vám moje fotografie líbí natolik, že se stále více setkávám se zájmem o jejich zakoupení. Poněvadž se již nejedná pouze o vyjimky, ale počet zájemců roste, rozhodl jsem se připravit kolekci fotografií určených k prodeji, kterou jsem nazval "PETR STRBAČKA LIMITOVANÁ EDICE -  (PSLE)". Vážným zájemcům, kteří nelitují peněz a mají zájem si mé fotografie zakoupit, protože si je zamilovali, nebo si s nimi chtějí zkrášlit svůj domov či pracoviště, chci poskytnout jistotu, že kupují kvalitní, autentické a originální umělecké dílo.
 
     Proto od každé fotografie zařazené do prodeje v rámci PSLE bude vytvořeno jen limitované maximální množství zvětšenin s přesně omezeným počtem maximálně vyrobených originálů (standardně 99 kusů u fotografií určených pro velký formát nebo 999 kusů u fotografií určených pro malý formát) požadovaných rozměrů. Není možné objednat fotografie určené pro malý formát ve velkém formátu! Každá fotografie PSLE je na přední straně opatřena mým vlastnoručním podpisem včetně roku prodeje. Dále na zadní straně je opatřena každá fotografie dvouvrstvým certifikačním číslovaným hologramem s VOID vrstvou s prefixem B. Druhý stejný číslovaný hologram s prefixem A a shodným pěticiferným pořadovým číslem je zcela neoddělitelně spojen s vlastnoručně podepsaným certifikátem formátu A4 s gilošovým vzorem na hlazeném běleném papíře gramáže 150g. Dvouvrstvý hologram nese v jedné vrstvě gilošový emblém shodný se středovým motivem archu certifikátu a v druhé hologramové vrstvě je pět soustředných linií textu s opakujícími se slovy "CERTIFICATE-certificate". Pěticiferné číslování a označení prefixu číselné řady je provedeno demetalizací. Dále je na zadní straně každá fotografie opatřena autorským štítkem s dalšími informacemi jako číslo certifikačního hologramu, pořadové číslo, maximální limitované množství a kód fotografie, název i edice, místo, datum a čas pořízení, fotoaparát, objektiv, čas, clona, ISO, ohnisková vzdálenost i název souboru, rok výroby, velikost v centimetrech, kód zpracování včetně popisu materiálu a adjustace na který je fotografie zpracována. Autorský štítek je opět  opatřen autorským vlastnoručním podpisem. Toto vše by mělo kupujícímu poskytnou jistotu, že vlastní originální umělecké dílo, které existuje pouze v limitovaném počtu.
 
      Typ zpracování - materiál na kterém jsou fotografie tištěny odpovídá archivním standardům, a vyznačuje se především životností a světlostálostí. U všech fotografií zařazených do prodeje v rámci PSLE garantuji maximální kvalitu fotografické reprodukce.
 
METALICKÝ LESKLÝ PAPÍR (SIHL Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) - Unikátní metalický papír schopný přitažlivých „kovových“ reprodukcí. Zvláště si libuje v pastelových tónech.
 
MATNÉ PLÁTNO (SIHL Matt Photo Canvas (4851)) - Díky speciální textuře a 2:1 struktuře je snadno napínatelné na dřevěný rám a neprověšuje se. Je velmi vhodné pro reprodukce historických obrazů. SIHL Matt Photo Canvas disponuje excelentním barvovým gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím. Je kompatibilní jak s dye-based, tak pigmentovými inkousty. S druhými jmenovanými je toto plátno také voděodolné. Je rozměrově stálé a otěru odolné.

 

ALU-DIBOND BUTLERFINISH® - Při této technologii tisku přímo na 3 mm silnou hliníkovou desku vyniknou především vysoce kontrastní černo-bílé fotografie, ale je vhodná i pro barevné fotografie. Bílá a světlé barvy nebudou vytištěny, což vytvoří na vykartáčovaném povrchu z hliníku stříbrný efekt s lehkým třpytem. Tento proces se vyznačuje zvláštním světlem, barvou a svou voděodolností. Proto je vhodný i pro mokré prostory (koupelny, kuchyně), stejně tak jako pro venkovní využití. Alu-Dibond Butlerfinish® poskytuje fotografiím mimořádný a zajímavý vzhled, působivou intenzitu barev v nejvyšším rozlišení a maximální ostrost. To vše zanechá u diváka dlouhotrvající dojem. Velmi důležité je nasvícení nebo dopad světla na fotografii zpracovanou touto technologií. Cenu tohoto zpracování vždy sdělím na vyžádání. Obecně se dá počítat s navýšením standardní ceny o 1/3.

 
ADJUSTACE Gatorfoam - velmi lehká deska s tvrdým povrchem o síle 5mm určená pro interiérové použití. Černá matná deska má stejnou barvu jádra i povrchu. povrch je však výrazně tvrdší než u běžné KAPA desky. Je vhodný pro výstavy a náročnější akce všude tam, kde je běžná KAPA moc měkká.
 
ADJUSTACE DIBOND® - sendvičová deska s jádrem z polyetylenu a krycími vrstvami z hliníkových plechů o síle 0,3 mm, která se vyznačuje velmi nízkou hmotností a zároveň velkou pevností v ohybu. Mezi další vlastnosti patří výborná odolnost povětrnostním vlivům a dokonale hladký povrch.
 
     Cena se pohybuje u velkých formátů od 2.000,- Kč a u malých formátů od 500,- Kč s DPH. Není možné objednat fotografie určené pro malý formát ve velkém formátu! Pokud máte zájem objednat fotografie určené pro velký formát v malém formátu, pak je účtována cena jako za nejlevnější velký formát. Cena především záleží na velikosti, typu zpracování, pořadovém čísle fotografie a určeném maximálním množství v rámci PSLE. Obecně platí, že s počtem prodaných fotografií cena stoupá, poněvadž tato fotografie je žádaná. Vždy po prodání 10 % celkového nákladu budu cenu mírně navyšovat. U mimořádně žádaných fotografií nebo posledních kusů v rámci PSLE může být cena i několikanásobně vyšší než na začátku prodeje. Dále platí, že velikost je klíčová součást hodnoty fotografií, tzn., že s velikostí roste cena často rychleji než lineárně. Aktuální cena je vždy uvedena v Kč s DPH u konkrétní nabídky PSLE za danou fotografii, formát a typ zpracování. Jsem plátcem DPH. Rád vyhovím i individuálním požadavkům nebo po dohodě zařadím do PSLE fotografie, které jsou uveřejněny na http://www.strbacka.cz/cs/galerie-portfolio/R4-A0/. Každý prodej fotografií v rámci PSLE považuji za jedinečný a velmi mne osobně těší. Každého zájemce o mé fotografie rád osobně poznám a zajistím mu plnou spokojenost s finální kvalitou uměleckého díla. Vážným zájemcům rád osobně ukáži jednotlivé typy zpracování a jestliže to bude možné rád vyhovím i specifickým individuálním požadavkům.
 
     Formáty ( velikosti ) - fotografie zařazená do prodeje v rámci PSLE je možné zakoupit ve formátech, které jsou u konkrétní nabídky popsány včetně ceny a orientačního množství již prodaných kusů. Tyto standardně nabízené formáty jsou pečlivě vybrány a považuji je za ideální pro danou fotografii. Pokud požadujete jiný než nabídnutý formát, kontaktujte mne prosím. Pro představu pracuji standardně s níže popsanými standartizovanými formáty:
 
 

PSLE - EDICE MĚSTA / CITIES EDITION

PETROHRAD 2014 DVORCOVÝ MOST / SAINT PETERSBURG 2014 DVORTOSVIY BRIDGE (PSLE - EDICE MĚSTA / CITIES EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 4. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® ( 3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití ).
 

  

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.000 CZK / 75 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.300 CZK / 120 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.000 CZK / 220 EUR
 
PETROHRAD 2014 PALÁCOVÝ MOST / SAINT PETERSBURG 2014 PALACE BRIDGE (PSLE - EDICE MĚSTA / CITIES EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 2. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® ( 3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití ).
 

  

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.000 CZK / 75 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.300 CZK / 120 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.000 CZK / 220 EUR
 
PETROHRAD 2014 RÁNO / SAINT PETERSBURG 2014 MORNING (PSLE - EDICE MĚSTA / CITIES EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 4. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® ( 3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití ).
 

  

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.000 CZK / 75 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.300 CZK / 120 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.000 CZK / 220 EUR

PSLE - EDICE NÁMĚSTÍ / SQUAERS EDITION

GATČINA 2014 / GATCHINA 2014   (PSLE - EDICE NÁMĚSTÍ / SQUARES EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 5. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® ( 3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití )..
 

  

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.000 CZK / 75 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.300 CZK / 120 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.000 CZK / 220 EUR
 

PSLE - EDICE MLHY / FOGS EDITION

TOSKÁNSKO 2011 / TUSCANY 2011   (PSLE - EDICE MLHY / FOGS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 41. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® (3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití). 

 

 
FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A   - 60 x 30 cm (2:1)                  3.200 CZK / 120 EUR
Formát V90A   - 90 x 45 cm (2:1)                  5.100 CZK / 195 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                9.500 CZK / 360 EUR
  
ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2013 / CZECH SWITZERLAND 2013   (PSLE - EDICE MLHY / FOGS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 14. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 

 

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.200 CZK / 80 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.600 CZK / 130 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.600 CZK / 245 EUR
Formát V150A - 150 x 75 cm (2:1)                9.900 CZK / 365 EUR
  

PSLE - EDICE ZÁPADY / SUNSET EDITION

ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2013 / CZECH SWITZERLAND 2013   (PSLE - EDICE ZÁPADY / SUNSET EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 10. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 

 

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.200 CZK / 80 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.600 CZK / 130 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.600 CZK / 245 EUR
Formát V150A - 150 x 75 cm (2:1)                9.900 CZK / 365 EUR
 

PSLE - EDICE MORAVSKÉ TOSKÁNSKO / MORAVIAN TUSCANY EDITION

KAPLIČKA, STRÁŽOVICE, ČESKO, DUBEN 2018 / CHAPEL, STRÁŽOVICE, CZECH, APRIL 2018 (PSLE - EDICE MORAVSKÉ TOSKÁNSKO / MORAVIAN TUSCANY EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 3. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 
 
FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.000 CZK / 75 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.300 CZK / 120 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.000 CZK / 220 EUR
Formát V150A - 150 x 75 cm (2:1)                9.000 CZK / 330 EUR
 

PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION

BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 RUDÁ / VENICE CARNIVAL 2011 RED   (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 4. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 
 
FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V45F - 39 x 45 cm (individuální)       2.000 CZK / 75 EUR
Formát V60F - 52 x 60 cm (individuální)       2.600 CZK / 95 EUR
Formát V90F - 78 x 90 cm (individuální)       4.800 CZK / 180 EUR
Formát V120F-104 x 120 cm (individuální)    7.000 CZK / 260 EUR
 
BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 MASKA / VENICE CARNIVAL 2011 MASK   (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 3. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 
 
FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V45F - 29 x 45 cm (individuální)       2.000 CZK / 75 EUR
Formát V60F - 38 x 60 cm (individuální)       2.600 CZK / 95 EUR
Formát V90F - 63 x 90 cm (individuální)       4.800 CZK / 180 EUR
Formát V120F-84 x 120 cm (individuální)     7.000 CZK / 260 EUR
 
BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 ZLATÁ / VENICE CARNIVAL 2011 GOLD   (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 3. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 
 
FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V45F - 32 x 45 cm (individuální)       2.000 CZK / 75 EUR
Formát V60F - 42 x 60 cm (individuální)       2.600 CZK / 95 EUR
Formát V90F - 58 x 90 cm (individuální)       4.800 CZK / 180 EUR
Formát V120F-78 x 120 cm (individuální)     7.000 CZK / 260 EUR
 
BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 MODRÁ / VENICE CARNIVAL 2011 BLUE   (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 3. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 
 
FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V45F - 34 x 45 cm (individuální)       2.000 CZK / 75 EUR
Formát V60F - 45 x 60 cm (individuální)       2.600 CZK / 95 EUR
Formát V90F - 68 x 90 cm (individuální)       4.800 CZK / 180 EUR
Formát V120F-90 x 120 cm (individuální)     7.000 CZK / 260 EUR
 
BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 BÍLÝ / VENICE CARNIVAL 2011 WHITE   (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 3. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 
 
Formát V45F - 62 x 45 cm (individuální)       2.400 CZK / 90 EUR
Formát V60F - 82 x 60 cm (individuální)       4.000 CZK / 150 EUR
Formát V90F - 123 x 90 cm (individuální)     7.300 CZK / 270 EUR
Formát V120F-164 x 120 cm (individuální) 11.000 CZK / 410 EUR
 

BENÁTSKÝ KARNEVAL 2011 SÉPIE / VENICE CARNIVAL 2011 SEPIA   (PSLE - EDICE MASKY / MASKS EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 4. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).
 
 

Formát V45F - 60 x 45 cm (individuální)       2.400 CZK / 90 EUR
Formát V60F - 80 x 60 cm (individuální)       4.000 CZK / 150 EUR
Formát V90F - 120 x 90 cm (individuální)     7.300 CZK / 270 EUR
Formát V120F-160 x 120 cm (individuální) 11.000 CZK / 410 EUR
 

PSLE - EDICE ŽENY / WOMAN EDITION

ANNA 2018 (PSLE - EDICE ŽENY / WOMAN EDITION)

Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 4. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® (3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití).

 

Formát V45B – 45 x 30 cm (3:2)               2.000 CZK / 75 EUR

Formát V60B - 60 x 40 cm (3:2)               2.500 CZK / 95 EUR

Formát V90B - 90 x 60 cm (3:2)               4.400 CZK / 180 EUR

Formát V120B - 120 x 80 cm (3:2)            8.000 CZK / 320 EUR

 

HARLEY 2018 (PSLE - EDICE ŽENY / WOMAN EDITION)

Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 4. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® (3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití).

 

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.000 CZK / 75 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.300 CZK / 120 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.000 CZK / 220 EUR
Formát V200A - 200 x 100 cm (2:1)            15.900 CZK / 620 EUR
Formát V200A - 200 x 100 cm (2:1)            22.900 CZK / 890 EUR (ALU-DIBOND BUTLERFINISH®)

 

 

SUBMISIVE 2019 (PSLE - EDICE ŽENY / WOMAN EDITION)

Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 3. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® (3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití).

 

FORMÁTY / CENA CZK / CENA EUR:
Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)                    2.000 CZK / 75 EUR
Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)                    3.300 CZK / 120 EUR
Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)                6.000 CZK / 220 EUR
 

JAROSLAVA 2017 (PSLE - EDICE ŽENY / WOMAN EDITION)

Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 3. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® (3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití).

 

Formát V45B – 30 x 45 cm (3:2)               2.000 CZK / 75 EUR

Formát V60B - 40 x 60 cm (3:2)               2.500 CZK / 95 EUR

Formát V90B - 60 x 90 cm (3:2)               4.400 CZK / 180 EUR

Formát V120B - 80 x 120 cm (3:2)            8.000 CZK / 320 EUR

PSLE - EDICE DĚTI / CHILDERN EDITION

KYRGYZSTÁN IRDYK 2010 ÚSMĚV / KYRGYZSTAN IRDYK 2010 SMILE (PSLE - EDICE DĚTI / CHILDERN EDITION)
Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 4. Standardní tisk na plátno ( SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír ( Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)).

 

 

Formát V45B - 60 x 40 cm (3:2)     2.700 CZK / 105 EUR
Formát V90B - 90 x 60 cm (3:3)     4.400 CZK / 180 EUR
Formát V120B-120 x 80 cm (3:2)   8.000 CZK / 320 EUR

 

ZRCADLENÍ, KHACHARDZAN, ARMÉNIE 2010 / REFLECTION, KHACHARDZAN, ARMENIA 2010 (PSLE - EDICE DĚTI / CHILDERN EDITION)

Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 2. Standardní tisk na plátno (SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír (Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® (3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití).

 

Formát V45F - 63 x 45 cm      2.700 CZK / 105 EUR
Formát V60F - 84 x 60 cm      4.400 CZK / 180 EUR
Formát V90F-126 x 90 cm    8.000 CZK / 320 EUR

 

NÁHORNÍ KARABACH, NORASHEN 2009, DĚTSKÝ DOMOV / NAGORNO-KARABAGH, NORASHEN 2009, CHILDREN'S HOME (PSLE - EDICE DĚTI / CHILDERN EDITION)

Maximálně limitovaný počet vyrobených originálů je stanoven na 99 ks. Další originál bude vyroben pod pořadovým číslem 2. Standardní tisk na plátno (SIHL Matt Photo Canvas (4851)), adjustace Gatorfoam. Po dohodě možný tisk i na lesklý metalický papír (Metallic Pearl High Gloss Photo Paper 290 (4840)) nebo technologií Alu-Dibond Butlerfinish® (3 mm silná hliníková deska, voděodolný vykartáčovaný hliníkový povrch vhodný i pro venkovní použití).

 

Formát V45F - 54 x 45 cm (individuální)       2.400 CZK / 90 EUR

Formát V60F - 72 x 60 cm (individuální)       4.000 CZK / 150 EUR

Formát V90F - 108 x 90 cm (individuální)     7.300 CZK / 270 EUR

 

Pro Vaši představu pracuji standardně s těmito standartizovanými formáty:
 
Malé formáty pro fotografie zpracované klasickou fotografickou cestou v tiskovém rozlišení 720 x 720 nebo 1440 x 1440 DPI na vysoce kvalitní fotopapír Kodak Supra Endura, Kodak Endura Premier a Kodak Endura Metalic v provedení matném, lesklém či metalickém.
 • Formát M30B - 30 x 20 cm (3:2)
 • Formát M40A - 40 x 20 cm (2:1)
 • Formát M40C - 40 x 30 cm (4:3)
 • Formát M40D - 40 x 40 cm (1:1)
 • Formát M45B - 45 x 30 cm (3:2)
 • Formát M60A - 60 x 30 cm (2:1)
 • Formát M90E - 90 x 30 cm (3:1) - tento formát je určen pro panoramatické fotografie
Velké formáty pro fotografie (foto obrazy) zpracované velkoformátovým tiskem v tiskovém rozlišení až 2880 x 1440 DPI na vysoce kvalitních profesionálních médiích Ilford v provedení matném, pololesklém, lesklém nebo plátno. Adjustace fotografií na Gatorfoarm desky nebo po dohodě na hliníkové desky DIBOND® . Profesionální laminace, pokud je uvedena se provádí UV foliemi (mat, lesk, struktury). Stálost tisků dle údajů výrobce médií je u barevných tisků 75 let a u černobílých tisků 100 let. Na přání možnost tisku na archivní materiály s certifikací stálosti stovky let, které jsou určené především pro muzea a galerie. V tomto případě je zapotřebí počítat s navýšením ceny 3x až 5x. V případě zájmu Vám zpracuji konkrétní nabídku.
 • Formát V60A - 60 x 30 cm (2:1)
 • Formát V60B - 60 x 40 cm (3:2)
 • Formát V60C - 60 x 45 cm (4:3)
 • Formát V60D - 60 x 60 cm (1:1)
 • Formát V60E - 60 x 180 cm (3:1) - tento formát je určen pro panoramatické fotografie
 • Formát V60F - 60 x 36 cm (individuální)
 •  
 • Formát V90A - 90 x 45 cm (2:1)
 • Formát V90B - 90 x 60 cm (3:2)
 • Formát V90C - 90 x 68 cm (4:3)
 • Formát V90D - 90 x 90 cm (1:1)
 • Formát V90F - (individuální)
 •  
 • Formát V120A - 120 x 60 cm (2:1)
 • Formát V120B - 120 x 80 cm (3:2)
 • Formát V120C - 120 x 90 cm (4:3)
 • Formát V120D - 120 x 120 cm (1:1)
 • Formát V120F - (individuální)
 •  
 • Formát V150A - 150 x 75 cm (2:1)
 • Formát V150B - 150 x 100 cm (3:2)
 • Formát V120F - (individuální)
 •  
 • Formát V200A - 200 x 100 cm (2:1)
 • Formát V200F - (individuální)
 •  
 • Panoramatický formát F30A - 30 x 90 cm (1:3)
 • Panoramatický formát F30B - 30 x 120 cm (1:4)
 • Panoramatický formát F60A - 60 x 180 cm (1:3)
 • Panoramatický formát F90A - 90 x 270 cm (1:3)
 • Panoramatický formát F111A - 111 x 333 cm (1:3)
597812